Pricing Table Particle

Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change
  • Basic
  • Standard Compliant Channels
  • $50
  • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
  • 1 GB of space
  • Support at $25/hour
  • Sign Up
  • Premium
  • Standard Compliant Channels
  • $100
  • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
  • 10 GB of space
  • Support at $15/hour
  • Sign Up
  • Platinum
  • Standard Compliant Channels
  • $250
  • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
  • 30 GB of space
  • Support at $5/hour
  • Sign Up
KOPERNIK
JEST SZKOŁĄ W KTÓREJ KŁADZIE SIĘ NACISK NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ UCZNIÓW. KSZTAŁCIMY POSTAWĘ SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ. JESTEŚMY OTWARCI NA POMYSŁY I SAMORZĄDNOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW.
SZKOLENIA I CERTYFIKATY
W KLASACH ODBYWAJĄ SIĘ DODATKOWE ZAJĘCIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE Z ZAKRESU FUNKCJONOWANIA SŁUŻB MUNDUROWYCH DLA KLAS TECHNIKALNYCH
"EUROPA KSZTAŁCI ZAWODOWO"
W RAMACH PROJEKTU UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIELUNIU ODBYWAJĄ PRAKTYKI ZAWODOWE, PRZEWIDZIANE PROGRAMEM NAUCZANIA, W INSTYTUCJACH I PRZEDSIĘBIORSTWACH POZA GRANICAMI POLSKI.

Kadra pedagogiczna

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nauczany przedmiot

mgr Kamila Prange

dyrektor

przedmioty zawodowe w zawodzie fryzjer

mgr Maria Mikoda

wicedyrektor

język angielski

mgr Mariusz Wróbel

kierownik szkolenia praktycznego

fizyka, informatyka

mgr Justyna Drobnikowska

nauczyciel

biologia, geografia 

mgr Beata Fita

nauczyciel katecheta

religia

mgr Anna Jagieniak-Adamczyk

pedagog szkolny, oligofrenopedagog

wychowanie do życia w rodzinie

mgr Anna Jasińska-Olejnik

nauczyciel

język polski

mgr Agata Jaworska

nauczyciel katecheta

religia

mgr Dorota Kiejnich

nauczyciel

przedmioty ekonomiczne

mgr Anna Krupowicz-Jachowicz

nauczyciel

język angielski

mgr Beata Korytna

nauczyciel

język angielski

mgr Witold Kubacki

nauczyciel

wychowanie fizyczne

mgr inż. Jarosław Kubat

nauczyciel

przedmioty zawodowe w zawodzie technik teleinformatyk

mgr Renata Kucharska

nauczyciel

przedmioty zawodowe w zawodzie technik handlowiec

mgr Szymon Lach

nauczyciel

wychowanie fizyczne

mgr Damian Łacina

nauczyciel

geografia, geografia rozszerzona

mgr Barbara Mazur

tyflopedagog

 

dr Małgorzata Misiak

nauczyciel

język polski, wiedza o kulturze

mgr Karolina Mysiorek

nauczyciel

język angielski

mgr Agnieszka Madziara

nauczyciel

jezyk polski

mgr Nela Namyślak

nauczyciel

matematyka

mgr Wanda Ociepa

nauczyciel

język niemiecki

mgr inż. Tomasz Orłowski

nauczyciel

przedmioty zawodowe w zawodzie technik teleinformatyk, informatyka

mgr Marlena Piojda

nauczyciel

przedmioty zawodowe w zawodzie technik spedytor

mgr Anna Piśniak

nauczyciel

język angielski

mgr Krzysztof Radzikowski

nauczyciel

podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe

mgr Ilona Ratajczyk-Piwnicka

nauczyciel

wychowanie fizyczne

mgr Agnieszka Rozmarynowska-Widera

nauczyciel

chemia, podstawy przedsiębiorczości

mgr Agata Spaleniak

nauczyciel

przedmioty zawodowe w zawodzie technik handlowiec i spedytor

mgr Ewa Sztuka

nauczyciel

język niemiecki, język angielski 

mgr inż. Ewa Szubert

nauczyciel

matematyka, chemia, przedmioty zawodowe

mgr Iwona Urbanek

nauczyciel bibliotekarz

język polski, historia

mgr Renata Urbaniak

nauczyciel

edukacja dla bezpieczeństwa, język rosyjski, wychowanie fizyczne

mgr Ewa Wachowski

nauczyciel

matematyka, statystyka

mgr Monika Włodarczyk

nauczyciel

przedmioty zawodowe w zawodzie technik handlowiec

mgr Leszek Wolniaczyk

nauczyciel

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Hieronim Wolny

nauczyciel

wychowanie fizyczne

mgr Beata Zandman 

 nauczyciel

 język angielski 

mgr Agnieszka Zawilińska

nauczyciel bibliotekarz, oligofrenopedagog

przedmioty zawodowe w zawodzie sprzedawca

mgr Izabela Zielińska

nauczyciel

matematyka, przedmioty zawodowe w zawodzie fryzjer