Pricing Table Particle

Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change
 • Basic
 • Standard Compliant Channels
 • $50
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 1 GB of space
 • Support at $25/hour
 • Sign Up
 • Premium
 • Standard Compliant Channels
 • $100
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 10 GB of space
 • Support at $15/hour
 • Sign Up
 • Platinum
 • Standard Compliant Channels
 • $250
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 30 GB of space
 • Support at $5/hour
 • Sign Up
KOPERNIK
JEST SZKOŁĄ W KTÓREJ KŁADZIE SIĘ NACISK NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ UCZNIÓW. KSZTAŁCIMY POSTAWĘ SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ. JESTEŚMY OTWARCI NA POMYSŁY I SAMORZĄDNOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW.
SZKOLENIA I CERTYFIKATY
W KLASACH ODBYWAJĄ SIĘ DODATKOWE ZAJĘCIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE Z ZAKRESU FUNKCJONOWANIA SŁUŻB MUNDUROWYCH DLA KLAS TECHNIKALNYCH
"EUROPA KSZTAŁCI ZAWODOWO"
W RAMACH PROJEKTU UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIELUNIU ODBYWAJĄ PRAKTYKI ZAWODOWE, PRZEWIDZIANE PROGRAMEM NAUCZANIA, W INSTYTUCJACH I PRZEDSIĘBIORSTWACH POZA GRANICAMI POLSKI.

Aktualności

 • All
 • EuropaKształciZawodowoV
 • Projekt
load more hold SHIFT key to load all load all

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej popularnych projektów społecznych w Polsce. W projekt angażują się ludzie, którzy w konkretny sposób pomagają rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Pomoc jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. W ubiegłą sobotę w naszej szkole  odbył się Finał SZLACHETNEJ PACZKI.  Darczyńcy dostarczyli do magazynów paczki, które następnie zostały przekazywane przez wolontariuszy  Rodzinom w potrzebie. Dziękujemy naszym uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w tę szlachetną inicjatywę.