Pricing Table Particle

Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change
 • Basic
 • Standard Compliant Channels
 • $50
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 1 GB of space
 • Support at $25/hour
 • Sign Up
 • Premium
 • Standard Compliant Channels
 • $100
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 10 GB of space
 • Support at $15/hour
 • Sign Up
 • Platinum
 • Standard Compliant Channels
 • $250
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 30 GB of space
 • Support at $5/hour
 • Sign Up
PROGRAMISTA
PROGRAMISTA TO JEDEN Z NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYCH I NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH ZAWODÓW. UMOŻLIWIA ZDOBYCIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI POTRZEBNYCH DO TWORZENIA APLIKACJI DLA KOMPUTERÓW, TABLETÓW, SMARTFONÓW I INNYCH URZĄDZEŃ, A TAKŻE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH I BAZ DANYCH.
SZKOLENIA I CERTYFIKATY
W KLASACH ODBYWAJĄ SIĘ DODATKOWE ZAJĘCIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE Z ZAKRESU FUNKCJONOWANIA SŁUŻB MUNDUROWYCH DLA KLAS TECHNIKALNYCH. PROGRAM SZKOLENIA KLASY OBEJMUJE TREŚCI ZWIĄZANE Z PRZYGOTOWANIEM UCZNIÓW DO REKRUTACJI I PEŁNIENIA SŁUŻBY WE WSZYSTKICH FORMACJACH MUNDUROWYCH.
"EUROPA KSZTAŁCI ZAWODOWO"
W RAMACH PROJEKTU UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIELUNIU ODBYWAJĄ PRAKTYKI ZAWODOWE, PRZEWIDZIANE PROGRAMEM NAUCZANIA, W INSTYTUCJACH I PRZEDSIĘBIORSTWACH POZA GRANICAMI POLSKI. NA KONIEC PROJEKTU MŁODZIEŻ OTRZYMA SZEREG CERTYFIKATÓW POTWIERDZAJĄCYCH NABYCIE KOMPETENCJI.
KOPERNIK
ZNAJDŹ NAS I OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE. JESTEŚMY SZKOŁĄ W KTÓREJ KŁADZIE SIĘ NACISK NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ UCZNIÓW. KSZTAŁCIMY POSTAWĘ SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ. JESTEŚMY OTWARCI NA POMYSŁY I SAMORZĄDNOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW. W OSTATNICH LATACH SZKOŁA UCZESTNICZYŁA W LICZNYCH PROJEKTACH.
Mamy to!!! 🫵 Miło nam poinformować, że aż trzy uczennice naszej szkoły z klasy IV technik spedytor: Karina Tałaj, Paulina Super oraz Zuzanna Żuber zakwalifikowały się do okręgowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez MWSLiT we Wrocławiu. Dziewczyny wykazały się dużą wiedzą z zakresu spedycji i logistyki.
Karina, Paulina, Zuzia trzymamy kciuki za Wasz sukces w kolejnych etapach olimpiady! ✊

Zobacz

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 4 września 2023. Z dniem 1 września 2023r. Pani Ewa Oroń zastąpiła na stanowisku dyrektora naszej

  Czytaj więcej
 • Kierunki kształcenia - TECHNIKUM

  Kierunki kształcenia - TECHNIKUM

  Zacznij swoją karierę z nami, bo Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu to WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA🙂.

  Czytaj więcej
 • Nasze zawody

  Nasze zawody

 • Otwarcie nowoczesnej EKOPRACOWNI

  Otwarcie nowoczesnej EKOPRACOWNI

  W piątek, 3 marca otworzyliśmy nową pracownię - EKOPRACOWNIĘ- klasę inną niż wszystkie. Przybywajcie, oglądajcie i zostańcie z nami, bo Zespół

  Czytaj więcej
 • Stypendia Prezesa Rady Ministrów

  Stypendia Prezesa Rady Ministrów

  Serdecznie gratulujemy Marcinowi Majchrowskiemu -uczniowi IV klasy technik teleinformatyk i Rafałowi Łyczko z IV klasy technik spedytor, którym 8 lutego

  Czytaj więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6