Pricing Table Particle

Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change
 • Basic
 • Standard Compliant Channels
 • $50
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 1 GB of space
 • Support at $25/hour
 • Sign Up
 • Premium
 • Standard Compliant Channels
 • $100
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 10 GB of space
 • Support at $15/hour
 • Sign Up
 • Platinum
 • Standard Compliant Channels
 • $250
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 30 GB of space
 • Support at $5/hour
 • Sign Up
PROGRAMISTA
PROGRAMISTA TO JEDEN Z NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYCH I NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH ZAWODÓW. UMOŻLIWIA ZDOBYCIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI POTRZEBNYCH DO TWORZENIA APLIKACJI DLA KOMPUTERÓW, TABLETÓW, SMARTFONÓW I INNYCH URZĄDZEŃ, A TAKŻE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH I BAZ DANYCH.
SZKOLENIA I CERTYFIKATY
W KLASACH ODBYWAJĄ SIĘ DODATKOWE ZAJĘCIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE Z ZAKRESU FUNKCJONOWANIA SŁUŻB MUNDUROWYCH DLA KLAS TECHNIKALNYCH. PROGRAM SZKOLENIA KLASY OBEJMUJE TREŚCI ZWIĄZANE Z PRZYGOTOWANIEM UCZNIÓW DO REKRUTACJI I PEŁNIENIA SŁUŻBY WE WSZYSTKICH FORMACJACH MUNDUROWYCH.
"EUROPA KSZTAŁCI ZAWODOWO"
W RAMACH PROJEKTU UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIELUNIU ODBYWAJĄ PRAKTYKI ZAWODOWE, PRZEWIDZIANE PROGRAMEM NAUCZANIA, W INSTYTUCJACH I PRZEDSIĘBIORSTWACH POZA GRANICAMI POLSKI. NA KONIEC PROJEKTU MŁODZIEŻ OTRZYMA SZEREG CERTYFIKATÓW POTWIERDZAJĄCYCH NABYCIE KOMPETENCJI.
KOPERNIK
ZNAJDŹ NAS I OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE. JESTEŚMY SZKOŁĄ W KTÓREJ KŁADZIE SIĘ NACISK NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ UCZNIÓW. KSZTAŁCIMY POSTAWĘ SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ. JESTEŚMY OTWARCI NA POMYSŁY I SAMORZĄDNOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW. W OSTATNICH LATACH SZKOŁA UCZESTNICZYŁA W LICZNYCH PROJEKTACH.

Do Polski powrócili uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu, którzy od 4.05 do 1.06.2019 r. odbywali praktyki stażowe w ramach projektu Erasmus + Europa Kształci Zawodowo V na Malcie i w Hiszpanii w Saragossie. Praktyki zagraniczne to nie tylko zdobywanie kompetencji zawodowych (praca), ale również zdobywanie i poszerzanie umiejętności językowych. W swoich miejscach stażowych nasi praktykanci posługiwali się nie tylko językiem angielskim, ale także hiszpańskim w Saragossie. Przypomnijmy, że w ferie w Zespole Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu uczestniczyli oni w kursie języka hiszpańskiego i urzędowego angielskiego, zorganizowanym również w ramach projektu Erasmus + Europa Kształci Zawodowo V). Uczniowie przed wyjazdem brali udział również w zajęciach kulturowych, które przygotowały ich do aktywnego uczestniczenia w programie kulturowym zaproponowanym przez zagranicznych partnerów projektu i opiekunów: panią Karolinę Mysiorek, która opiekowała się młodzieżą na Malcie i panią Beatę Korytną –opiekuna praktyk w Saragossie.

W ramach programu kulturowego zorganizowanego przez ImproveAway odbyły się wycieczki na wyspę Gozo, połączone ze zwiedzaniem wyspy i rejs na wyspę Comino. Oprócz tego uczniowie poznali najważniejsze zabytki Malty. Młodzież przebywająca w Hiszpanii zwiedziła najciekawsze miejsca w Barcelonie, miasteczko nadmorskie – Badalonię (z pięknymi uliczkami i cudowną plażą), miasteczko Jaca u podnóży gór Pirenejów, wzięła również udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych w parku linowym. Oczywiście na co dzień zachwycali się pięknem zabytkowej Saragossy. Od 26.05.2019 r. do 29.05.2019 r. odbyła się wizyta monitorująca na Malcie kierownika szkolenia praktycznego pana Mariusz Wróbla. Głównym celem wizyty było zapoznanie się z przebiegiem praktyk, ocena stopnia poprawności i zgodności realizacji programu stażu z złożeniami, jak również ocena przyrostu kompetencji, szczególnie zawodowych i językowych praktykantów. Uczniowie w Hiszpanii zdobywali umiejętności zawodowe w firmach logistyczno – spedycyjnych: Commercial Aragon - dział montażu paneli ,Farmalogic – dział pakowania i magazynowania leków, Drolimsa – magazyn środków chemicznych plus praca w biurze, Crealmat – dział tekstylny. Na Malcie uczniowie pracowali w firmach: Fred Perry, Crispo Limited, Marks & Spencer Food, Punt Roma, Kwaddro.

Wszyscy pracodawcy byli zadowoleni z praktykantów z Polski, chwalili zaangażowanie, punktualność oraz umiejętności praktyczne i językowe naszych uczniów. Zadowoleni z praktyk wrócili i uczniowie, wyrażając chęć ponownego uczestnictwa w podobnym projekcie.

Czytaj więcej

Media o nas