Pricing Table Particle

Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change
 • Basic
 • Standard Compliant Channels
 • $50
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 1 GB of space
 • Support at $25/hour
 • Sign Up
 • Premium
 • Standard Compliant Channels
 • $100
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 10 GB of space
 • Support at $15/hour
 • Sign Up
 • Platinum
 • Standard Compliant Channels
 • $250
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 30 GB of space
 • Support at $5/hour
 • Sign Up
PROGRAMISTA
PROGRAMISTA TO JEDEN Z NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYCH I NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH ZAWODÓW. UMOŻLIWIA ZDOBYCIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI POTRZEBNYCH DO TWORZENIA APLIKACJI DLA KOMPUTERÓW, TABLETÓW, SMARTFONÓW I INNYCH URZĄDZEŃ, A TAKŻE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH I BAZ DANYCH.
SZKOLENIA I CERTYFIKATY
W KLASACH ODBYWAJĄ SIĘ DODATKOWE ZAJĘCIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE Z ZAKRESU FUNKCJONOWANIA SŁUŻB MUNDUROWYCH DLA KLAS TECHNIKALNYCH. PROGRAM SZKOLENIA KLASY OBEJMUJE TREŚCI ZWIĄZANE Z PRZYGOTOWANIEM UCZNIÓW DO REKRUTACJI I PEŁNIENIA SŁUŻBY WE WSZYSTKICH FORMACJACH MUNDUROWYCH.
"EUROPA KSZTAŁCI ZAWODOWO"
W RAMACH PROJEKTU UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIELUNIU ODBYWAJĄ PRAKTYKI ZAWODOWE, PRZEWIDZIANE PROGRAMEM NAUCZANIA, W INSTYTUCJACH I PRZEDSIĘBIORSTWACH POZA GRANICAMI POLSKI. NA KONIEC PROJEKTU MŁODZIEŻ OTRZYMA SZEREG CERTYFIKATÓW POTWIERDZAJĄCYCH NABYCIE KOMPETENCJI.
KOPERNIK
ZNAJDŹ NAS I OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE. JESTEŚMY SZKOŁĄ W KTÓREJ KŁADZIE SIĘ NACISK NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ UCZNIÓW. KSZTAŁCIMY POSTAWĘ SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ. JESTEŚMY OTWARCI NA POMYSŁY I SAMORZĄDNOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW. W OSTATNICH LATACH SZKOŁA UCZESTNICZYŁA W LICZNYCH PROJEKTACH.„To właśnie tej nocy, gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha

w serca złamane i smutne, cicha wstępuje otucha.

To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już wieków,

pod dachem tkliwej kolędy, dobro się rodzi w człowieku."

W okresie przedświątecznym uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu aktywnie wspierają akcję Polskiego Czerwonego Krzyża - Czerwonokrzyska Gwiazdka. W wieluńskich marketach kwestują na rzecz ludzi potrzebujących pomocy, obdarowując każdego darczyńcę symboliczną "cegiełką" -  własnoręcznie wykonaną kartką świąteczną.

Rok szkolny 2016/2017 został ogłoszony przez Ministra Edukacji Narodowej rokiem wolontariatu, dlatego  w działaniach wychowawczych naszej szkoły ta forma aktywności młodzieży znajduje szczególne miejsce. Wspieramy uczniów w świadomym i dobrowolnym podejmowaniu działań na rzecz innych lub całego społeczeństwa, w szczególności na rzecz społeczności lokalnej.

Życząc mieszkańcom Wielunia i okolic radosnych Świąt Bożego Narodzenia  oraz pomyślności w Nowym Roku serdecznie dziękujemy za miłe słowa, życzliwość i ofiarność.