Pricing Table Particle

Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change
 • Basic
 • Standard Compliant Channels
 • $50
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 1 GB of space
 • Support at $25/hour
 • Sign Up
 • Premium
 • Standard Compliant Channels
 • $100
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 10 GB of space
 • Support at $15/hour
 • Sign Up
 • Platinum
 • Standard Compliant Channels
 • $250
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 30 GB of space
 • Support at $5/hour
 • Sign Up
PROGRAMISTA
PROGRAMISTA TO JEDEN Z NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYCH I NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH ZAWODÓW. UMOŻLIWIA ZDOBYCIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI POTRZEBNYCH DO TWORZENIA APLIKACJI DLA KOMPUTERÓW, TABLETÓW, SMARTFONÓW I INNYCH URZĄDZEŃ, A TAKŻE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH I BAZ DANYCH.
SZKOLENIA I CERTYFIKATY
W KLASACH ODBYWAJĄ SIĘ DODATKOWE ZAJĘCIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE Z ZAKRESU FUNKCJONOWANIA SŁUŻB MUNDUROWYCH DLA KLAS TECHNIKALNYCH. PROGRAM SZKOLENIA KLASY OBEJMUJE TREŚCI ZWIĄZANE Z PRZYGOTOWANIEM UCZNIÓW DO REKRUTACJI I PEŁNIENIA SŁUŻBY WE WSZYSTKICH FORMACJACH MUNDUROWYCH.
"EUROPA KSZTAŁCI ZAWODOWO"
W RAMACH PROJEKTU UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIELUNIU ODBYWAJĄ PRAKTYKI ZAWODOWE, PRZEWIDZIANE PROGRAMEM NAUCZANIA, W INSTYTUCJACH I PRZEDSIĘBIORSTWACH POZA GRANICAMI POLSKI. NA KONIEC PROJEKTU MŁODZIEŻ OTRZYMA SZEREG CERTYFIKATÓW POTWIERDZAJĄCYCH NABYCIE KOMPETENCJI.
KOPERNIK
ZNAJDŹ NAS I OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE. JESTEŚMY SZKOŁĄ W KTÓREJ KŁADZIE SIĘ NACISK NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ UCZNIÓW. KSZTAŁCIMY POSTAWĘ SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ. JESTEŚMY OTWARCI NA POMYSŁY I SAMORZĄDNOŚĆ NASZYCH UCZNIÓW. W OSTATNICH LATACH SZKOŁA UCZESTNICZYŁA W LICZNYCH PROJEKTACH.

W dniach 22 – 26 maja 2018 roku dyrektor szkoły p. Kamila Prange odbyła wizytę monitorującą przebieg praktyk grupy teleinformatyków w ramach Projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, realizowanego ze środków PO WER, na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kszałcenie zawodowe i szkolenia zawodowe.

Grupa 15 teleinformatyków wraz z p. Karoliną Mysiorek przebywała na 4 - tygodniowych praktykach zawodowych w Hiszpanii, w Saragossie. Pani Karolina towarzyszyła uczniom w trakcie pobytu, czuwała nad ich bezpieczeństwem oraz prawidłową realizacją projektu.

Uczniowie pracowali w hiszpańskich zakładach pracy, uczyli się języka hiszpańskiego oraz uczestniczyli w programie kulturalnym.

W pierwszym dniu swojej wizyty dyrektor p. Kamila Prange odwiedziła miejsca stażowe, zmonitorowała zakłady pracy, w których pracowali nasi uczniowie, spotkała się z przełożonymi praktykantów. Wszyscy pracodawcy byli zadowoleni z praktykantów z Polski, chwalili zaangażowanie, punktualność oraz umiejętności praktyczne i językowe naszych uczniów.

Sami uczniowie również pozytywnie wypowiadali się na temat swoich pracodawców.

W drugim dniu wizyty p. Kamila Prange spotkała się z grupą teleinformatyków w miejscu ich zakwaterowania. Z rozmów z uczestnikami projektu wynika, że byli zadowoleni z praktyk i wyrazili chęć ponownego uczestnictwa w podobnym projekcie. Następnie p. dyrektor spotkała się z p. Enriqe Miana - szefem oddziału w Saragossie, Sociacion Mundus - organizacji partnerskiej, z którym omówiono min. przebieg projektu oraz możliwości kontynuowania dalszej współpracy.

W ostatnim dniu wizyty odbyło się spotkanie w siedzibie organizacji Mundus w celu podpisania dokumentacji projektu. Tam również dyrektor spotkała się z młodzieżą. Uczniowie zauważyli u siebie wzrost kompetencji językowych i poprawę umiejętności zawodowych.

2 wizyta 2

1 33499936 1742254549199127 4325729329242701824 n

1 wizyta 1