Turniej Tenisa Stołowego

1 grudnia został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernia w Wieluniu. Turniej był skierowany do młodzieży Naszej placówki, opiekunem turnieju był Pan Witold Kubacki. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniu celu jakiemu jest poświęcony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Zwyciężył Paweł Szymański –kl. 3HTG, drugie miejsce zajął Patryk Warzecha, kl.4 Tt, a trzecie Jakub Hadryś, kl. 3 Sp. Nagrody oraz dyplomy zostały wręczone przez p.o. dyrektora  Pana Mariusza Wróbla.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.