Zakończenie roku szkolnego klas czwartych – kwiecień 2022

„Ale to już było i nie wróci więcej…”. Tą właśnie piosenką zakończyła się uroczysta akademia zorganizowana na zakończenie roku szkolnego dla naszych maturzystów. Całemu wydarzeniu towarzyszył klimat wspólnego spotkania i wdzięczności. Apel rozpoczęto odśpiewaniem Hymnu, następnie absolwenci przekazali sztandar szkoły uczniom z klas młodszych. Przemówienie wygłosił  p.o. dyrektora Pan Mariusz Wróbel, pogratulował on absolwentom ich wysokich wyników w nauce, a także złożył życzenia powodzenia w przyszłym, dorosłym życiu. Następnie pani wicedyrektor Monika Włodarczyk podziękowała i gratulowała uczniom uzyskania dodatkowych umiejętności i kwalifikacji w projektach „Europa kształci zawodowo VI” oraz „Kwalifikacje drogą do sukcesu”. Głos zabrała przewodnicząca rady rodziców Pani Elżbieta Radziszewska podziękowała uczniom za ich udział w życiu szkoły, pogratulowała zakończenia edukacji i obiecała trzymać za nich kciuki, gdy będą przystępować do egzaminu maturalnego.

W czasie gali nagrodzeni zostali uczniowie, którzy zapisali się w życie ich szkolnego rocznika – nie tylko pod względem najwyższych stopni, ale wręczono statuetki uczniom za osiągnięcia  w sporcie.

Dziękujemy klasom trzecim za przygotowanie części artystycznej.

Po zakończeniu uroczystości, odbyły się spotkania absolwentów z wychowawcami w klasach, podczas których wręczono świadectwa ukończenia szkoły.

Życzymy powodzenia na maturze!!! Samych 100% wyników!!!

I do zobaczenia, bo liczymy, że będziecie nas odwiedzać.